Menu
Your Cart

Hakkımızda

AHSAPEVLERİ.COM BİR MAVORE KURULUŞUDUR

 

Ahsapevleri.com, 2000’li yıllarda doğa harikası, yeryüzü cenneti olan Kaçkar Dağı eteklerinden Batı’nın incisi İzmir/Bornova’ya uzanan ve üniversite serüveni ile başlayan tutku dolu bir yolculuktur.

Ahsapevleri.com’un temelleri 2000’li yıllarda atılmıştır. Bizim en büyük hayalimiz ve gerçekleşen ütopyamızdır…

Üniversite eğitimi için geldiğimiz İzmir’de şehrin betonarme yapısının vermiş olduğu ruhsal yorgunluğun etkisi ile, doğup büyüdüğümüz ve çocukluğumuzun geçtiği ahşap evlere olan tutku ve özlemle geçen yılların sonunda ortaya çıkan bir projedir.

Ahsapevleri.com’u geleneğimiz olan ahşabı, modern mimari projelerle birleştirip, geleceğe taşımak için kurduk. Gelenek ve kültürümüzden gelen ahşap kültürünü “Gelenekten Geleceğe “sloganı ile geleceğe miras olarak taşıyoruz.

Bu proje ile tamamen kişisel tercih ve hayallerinize bağlı olarak, size sunduğumuz geniş yelpazeden seçim yaprak seçeceğiniz evleri size özel olarak tasarlayıp inşa ediyoruz.

Ahsapevleri.com, sizlere doğa, modern ve sürdürülebilir ekolojik çevre ile uyumlu yaşam alanları inşa eder.

Ahsapevleri.com’da hayalleriniz artık parmaklarınızın ucunda…

 

Mavore Ahşap Evleri olarak bugün Türkiye’nin önde gelen ahşap ev ve bahçe müştemilatı tedarikçisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilmiş ahşap evlerden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktayız. Şu anda şirketimiz İzmir ve çevresinde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe ise 20 yılı aşkın deneyimimiz bulunmakla birlikte; geniş ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Bünyemizde deneyimli tasarımcılar, uzman mimarlar ve alanında öncü proje yöneticileri bulunmaktadır. Mavore, Ege’deki çevre illere projeler sağlayacak ve uygulayacak güç ve tecrübeye sahiptir.

Ahşap kütük evlerimizin tümü, sert iklimlere karşı koruma sağlamaktır. Nem geçirmez materyaller , ekstra pencere ekipmanları , uç kaplamaları ve sızdırmazlık malzemeleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Mavore Ahşap Evleri, nemi yapıdan uzak tutarak yapının daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm ahşaplarımız ...... sertifikalıdır. Talep üzerine sertifikalarımız mevcuttur. Çalışanlarımızın tümü donanımlı ve tecrübelidir. Tüm ekip arkadaşlarımız kendi alanlarında profesyoneldir. Sektördeki en yeni fikirleri üreterek, standartlar ve tekniklerle güncel kalmak yegâne prensibimizdir. Kurumumuz içinde CPD (Sürekli Mesleki Gelişim) tekniği uygulanmaktadır.

Mavore, sizlere özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiş ahşap evler için TARTISMASIZ EN UYGUN FİYATI sunmaktadır